• Odpowiednia spacerówka dla dziecka - czym się charakteryzuje?

Odpowiednia spacerówka dla dziecka - czym się charakteryzuje?

2018-09-17 \\ Niemowlę \\

Jedną z pierwszych rzeczy, na której zakup decydują się młodzi rodzice jest wózek głęboki, a w późniejszym okresie spacerowy. Jak wybrać wygodną i lekką spacerówkę dla dziecka?

Właściwy wózek to taki z głębokim oraz szerokim siedziskiem, z możliwością regulacji oparcia pod plecami. Idealny wózek typu spacerówka, z którego będziemy mogli korzystać przez lata, powinien być lekki (jednocześnie solidnie wykonany) oraz funkcjonalny, czyli łatwy do złożenia do niewielkich rozmiarów. Dzięki temu w transporcie zajmie niewiele miejsca. Odpowiednia amortyzacja, skrętne koła oraz szeroki kosz na zakupy to kolejne czynniki, które powinni wziąć pod uwagę rodzice interesujący się zakupem wózka spacerowego.

 

Wózek Easywalker Buggy XS to obecnie jeden z najlżejszych modeli dostępnych na rynku. Jest to wózek produkcji holenderskiej, bardzo wydajny i funkcjonalny, przeznaczony do jazdy po mieście - łatwo nim manewrować zarówno wśród pędzącego tłumu, jak i w wąskich uliczkach. Wózek Buggy posiada cztery małe, zwinne, piankowe koła z funkcją blokady w dowolnym momencie.

 

Niezwykła lekkość wózka sprawia, że korzystanie z niego staje się łatwe i bardzo przyjemnie. Gdy jest złożony, nie trudno z nim wejść po schodach czy zapakować go do bagażnika samochodu. Ze względu na to, że można go także zapakować do większej torby podróżnej, idealnie nadaje się do transportu samolotem. Oparcie wózka można regulować do kilku wybranych pozycji: siedzącej oraz półleżącej – przez co dziecko może się zdrzemnąć w każdej chwili.

 

Easywalker Buggy XS jest bardzo wygodny w prowadzeniu nawet jedną ręką: rodzic może jednocześnie nieść kubek lub trzymać za rękę starsze dziecko, a wózek i tak będzie łatwy w obsłudze nawet na nierównym chodniku czy żwirowej ziemi. Budka wózka wraz z okienkiem chroni dziecko przed słońcem i silnym wiatrem. Do zestawu dołączona jest folia na deszczowe dni, którą można przechowywać w koszu spacerówki. Easywalker Buggy dostępny jest w ciekawej kolorystyce o wesołym wzornictwie.